Pensjonat
Sielanka

Pensjonat

Ośrodek Jeździecki Sielanka położony jest zaledwie 50 km na południe od Warszawy na powierzchni ponad 100 ha. Ciszę i spokój zapewnia doskonałe położenie na terenie Puszczy Stromeckiej, a także malownicza dolina rzeki Pilicy, co sprawia, że jest to wymarzone miejsce do długich konnych wyjazdów w teren. Na terenie ośrodka znajduje się kryta ujeżdżalnia z regularnie zraszanym profesjonalnym podłożem oraz ogrodzony plac do jazdy o wymiarach 120 x 60 m ze sportowym, zdrenowanym podłożem z wierzchnią warstwą fizelinowokwarcytową. Posiadamy komplet przeszkód skokowych oraz czworobok.

Dysponujemy 65 boksami w stajni, w tym 18 boksami w stajni angielskiej preferowanymi dla koni cierpiących na schorzenia układu oddechowego.

Pakiety

W ramach pakietu  zapewniamy: boks w stajni, ściółkę (słomę), siano (3x/dzień), owies (3x/dzień) oraz opiekę masztalerską obejmującą karmienie i czyszczenie boksu. Raz w tygodniu konie otrzymują mesz. Stajnie wyposażone są w myjki i solarium dla koni, całodobowy monitoring stajni, korzystanie z infrastruktury Ośrodka Sielanka – dwóch krytych ujeżdżalni,  profesjonalnego, piaszczystego parkuru, padoków oraz  100 ha terenu wraz z przyległymi duktami leśnymi, udział w treningach otwartych   „Parkur Otwarty”, odbywających się regularnie na terenie Sielanki podczas których jeźdźcy mogą doskonalić technikę pokonywania parkurów na udostępnionym  przez nas torze przeszkód.

Jest możliwość przyjazdu na trening z własnymi końmi (również kilkudniowe). Dysponujemy stajniami namiotowymi.

Zapraszamy do kontaktu

Adres

ul. Łąkowa 1
05-660 Warka

Zapisy jazdy
konne i alpaki

+48 502 738 529

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela
9:00 do 17:00

Kierownik działu jeździeckiego

+48 501 284 975

Poczta

jazdy.konne@sielanka.pl
hotel@sielanka.pl

Recepcja Hotelowa

tel:+48 (48) 666 16 00  ||   kom: +48 798 940 095

Dogoń swoje marzenia...