Szkółka jeździecka

Nauka i doskonalenie jazdy konnej, nowe przyjaźnie, dla zaawansowanych możliwość startów, szansa na wolontariat przy organizacji zawodów i dużo czasu z końmi - zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do naszej szkółki!

Szkółka prowadzona jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 na każdym poziomie – od nauki na lonży przez doskonalenie jazdy w trzech chodach (stęp, kłus, galop) po naukę skoków, podstawy ujeżdżenia i wyjazdy w teren.

Najmłodsi, czyli maluchy w wieku 3-4 lata, mogą przyjść na oprowadzanki na kucach, a dzieci powyżej 5-6 roku życia, młodzież oraz dorośli realizują już samodzielne jazdy pod okiem instruktorów.

To propozycja nastawiona głównie na młodych adeptów jeździectwa z Warki, Góry Kalwarii i południowych okolic Warszawy. Do wszystkich, którzy są w stanie być w Sielance przynajmniej raz/dwa razy w tygodniu i chcą rozwijać się sportowo.

Wraz z nabywaniem umiejętności, dajemy możliwość przygotowania i zdawania odznak na naszych koniach oraz startu w zawodach.

Poza treningami, po wcześniejszym uzgodnieniu z instruktorami, można także pomagać w przy koniach, ucząc się zasad profesjonalnej opieki nad wierzchowcami, podstaw weterynarii oraz kulis działania stajni sportowo-rekreacyjnej.

Osoby zaawansowane, a chętne do profesjonalnej rywalizacji w skokach przez przeszkody, mogą po jakimś czasie zapisać się do klubu sportowego i startować w barwach Sielanki.

Ci, którzy chcieliby poznać zawody od strony organizacyjnej, mogą uczestniczyć w ich współtworzeniu.

Regularne zajęcia są dużo tańsze od pojedynczych jazd - karnet dla szkółki wynosi 640 zł za 8 treningów.

Zapraszamy do kontaktu

Adres

ul. Łąkowa 1
05-660 Warka

Zapisy jazdy
konne i alpaki

+48 502 738 529

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela
9:00 do 17:00

Kierownik działu jeździeckiego

+48 501 284 975
ewa.ogonowska@sielanka.pl

Poczta

jazdy.konne@sielanka.pl
hotel@sielanka.pl

Recepcja Hotelowa

tel:+48 (48) 666 16 00  ||   kom: +48 798 940 095

Dogoń swoje marzenia...