Zawodnicy klubu i instruktorzy

Dawid Kubiak

utytułowany jeździec, członek kadry narodowej w skokach przez przeszkody. Wicemistrz Polski 2023 r., srebrny medalista seniorskich Mistrzostw Polski 2021, zdobywca złota Halowych MP 2021, uczestnik wielu konkursów Grand Prix zaliczanych do światowego rankingu. Wygrywając Ligę Europy Centralnej w 2017 r. miał okazję rywalizować w finale Pucharu Świata.

Zawodnicy reprezentujący nasz Klub

Gloria Ciba

Zdobywczyni 5. miejsca w Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w kat. seniorów z 2023 roku. Posiada II klasę sportową w skokach przez przeszkody. Miłośniczka naleśników.​

Zuzanna Prymek

Wicemistrzyni Polski w kategorii dzieci z 2021 roku, posiadaczka I klasy sportowej w skokach. Miłośniczka… długiego spania.

Julia Karbowiak

Mistrzyni Polski Amatorów z 2022 roku, posiada III klasę sportową w skokach oraz srebrną odznakę jeździecką. Halowy Mistrz Warszawy i Mazowsza w kat. Młodzik 2024. Uwielbia podróżować.

Ewa Ogonowska

Posiada III klasę sportową w skokach przez przeszkody, wszystkie trzy odznaki jeździeckie (brązową, srebrną oraz złotą). Miłośniczka psów, pasjonatka kynologii, zwłaszcza rasy beagle.

Adam Grzegorzewski

wielokrotny uczestnik mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych, zawodnik regularnie plasujący się w top 10 konkursów zaliczanych do światowego rankingu. Do swoich największych sukcesów zalicza zwycięstwo w Grand Prix podczas zawodów CSI4* w Arezzo oraz zdobycie kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu.

INSTRUKTORZY

Joanna Gruszczyńska


końmi zaczęła interesować się mając 13 lat, a pasja przerodziła się w pracę, w której realizuje się w 100%. Instruktor szkolenia podstawowego PZJ – posiada złotą odznakę jeździecką. Zawsze uśmiechnięta i kontaktowa, a zarazem odpowiedzialna. Świetnie odnajduje się w pracy z dziećmi, jak i dorosłymi.

Marta Janas


pasję do koni odkryła wiele lat temu. Od tamtej pory konie stanowią nieodłączny element jej życia. Zawsze radosna i energiczna. Startowała w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Instruktor rekreacji ruchowej – posiadaczka brązowej odznaki jeździeckiej. Lubi wyzwania i pracę z młodymi końmi.

Katarzyna Woźniak


Od dziecka interesowała się wszystkim zwierzętami, nie tylko końmi. Pasja ta zaprowadziła ją do ukończenia studiów na wydziale nauk o zwierzętach oraz zdobycia uprawnień instruktora jeździectwa powszechnego PZJ. Posiada srebrną odznakę jeździecką. W swojej pracy najbardziej ceni sobie możliwość przebywania na co dzień z końmi oraz zarażania innych miłością do tych zwierząt.
Slide #4

Zapraszamy do kontaktu

Adres

ul. Łąkowa 1
05-660 Warka

Zapisy jazdy
konne i alpaki

+48 502 738 529

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Niedziela
9:00 do 17:00

Kierownik działu jeździeckiego

+48 501 284 975
ewa.ogonowska@sielanka.pl

Poczta

jazdy.konne@sielanka.pl
hotel@sielanka.pl

Recepcja Hotelowa

tel:+48 (48) 666 16 00  ||   kom: +48 798 940 095

Dogoń swoje marzenia...